Lato W mieście

      W lipcu 2012 Stowarzyszenie „Uśmiech Losu” zorganizowało w szkole dwutygodniową półkolonię.

Chcieliśmy odciążyć rodziców w ich całodobowej opiece nad niepełnosprawnym dzieckiem, a naszym wychowankom zapewnić możliwość przyjemnego i pożytecznego spędzenia czasu. W półkolonii wzięło udział 18 naszych uczniów zarówno ze szkoły podstawowej, jak                      i gimnazjum.

      Dzięki zaangażowaniu i pracy nauczycieli : pani Ani Żegleń, pani Agnieszki Haber-Stręk, pani Jadzi Niemiec, oraz pana Arka Pryca  oraz pomocy pani pedagog Niny Chudyby udało się zrealizować atrakcyjny i wartościowy program wypoczynku. Dzieci uczestniczyły w licznych wycieczkach do kin, na wystawy, do anikina, do gospodarstwa agroturystycznego, poznawali zabytki Włoch(wirtualnie), piekli pizzę, bawili się przy włoskich przebojach, uczestniczyli w grach i zabawach na boisku szkolnym i placu zabaw, a podczas upałów mogli się ochłodzić w basenie ogrodowym.

 

Galeria zdjęć

 

Gdy zgłodnieli, kuchnia zapraszała na obfite drugie śniadanie i desery. W miłej atmosferze udało się ciekawie i bezpiecznie spędzić czas i odpocząć po trudach całego roku szkolnego. Teraz oglądając zdjęcia,  wspominamy tamte wydarzenia, ale mamy też nadzieję, że w ferie zimowe Stowarzyszeniu uda się  ponownie zorganizować wypoczynek dla uczniów.

      Nasza letnia półkolonia odbyła się dzięki wsparciu finansowemu i darowiznom od sponsorów:  pana Jacka Stankiewicza, pana Mateo Marchisio, Fundacji Twoja Szansa, pana Antoniego Pawlaka, pana Józefa Tałacha,, pana Krzysztofa Rosoła.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 

Prezes Stowarzyszenia

Beata Mirocha

scroll back to top